Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Eğitim hakkında aklınıza takılan soruları buradan sorabilirsiniz

YazarMesaj
salam9
Olumcul Uye
Olumcul Uye

Rep Puanı : 8838
Rep Gucu : 0

Eğitim hakkında aklınıza takılan soruları buradan sorabilirsiniz  Empty
MesajKonu: Eğitim hakkında aklınıza takılan soruları buradan sorabilirsiniz    Eğitim hakkında aklınıza takılan soruları buradan sorabilirsiniz  I_icon_minitimePerş. Mart 07, 2019 8:18 pm

Eğitim sistemimiz ile ilgili kafanıza takılan ne varsa, hepsini sorunusor.com isimli web adresine giriş yaparak sorabileceksiniz. Sorduğunuz bütün soruları, bu konuda uzmanlığı bulunan kişiler, özenle yanıtlayacaktır.

Siz de eğitim, teknoloji, tatil, hediye önerileri ve benzeri konularda fikir almak adına, sorunusor.com isimli internet sitesinden mutlaka yararlanınız.

Soru sorma sitesi olarak adlandırılan sorunusor.com sayesinde, merak ettiğiniz bütün sorular, anında yanıt bulacak.

Site içerisinde, her kesime hitap eden kategoriler kendine yer bulmuştur. Örneğin hamile olan anneler, sitedeki anne ve çocuk kategorisinden; yakın zamanda sınava girecek olan gençler ise eğitim ve okul kategorisinden faydalanabilir.

Web site: Sorunusor.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yurtdışı eğitim | Global-yurtdisi-egitim.com
» Seslendirme ihtiyaçlarınızı buradan karşılayabilirsiniz
» En iyi Komedi Tarzı Filmleri Buradan izleyebilirsiniz !
» Teknesiz duşakabin ihtiyaçlarınızı buradan karşılayın
» Tesettür elbise ihtiyaçlarınızı buradan karşılayın