Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Meb onaylı insan kaynakları eğitimi

YazarMesaj
salam9
Olumcul Uye
Olumcul Uye

Rep Puanı : 8838
Rep Gucu : 0

Meb onaylı insan kaynakları eğitimi Empty
MesajKonu: Meb onaylı insan kaynakları eğitimi   Meb onaylı insan kaynakları eğitimi I_icon_minitimeCuma Şub. 16, 2018 3:18 pm

Siz de Meb onaylı insan kaynakları eğitimi almak isterseniz, hiç tereddüt etmeden Meb Akademi ile görüşebilirsiniz. Meb Akademi, öğrencilerine uzaktan eğitim yöntemi ile son derece nitelikli eğitimler sunar. Buradan alacağınız insan kaynakları eğitim programı içerisinde; kariyer yönetimi, personel yönetimi, çalışan memnuniyeti, personel yerleştirme gibi dersler yer alır.

Uzman öğretmenlerden insan kaynakları sertifika programı uzaktan eğitim almak için, artık hangi adrese girmeniz gerektiğini biliyorsunuz. Mebakademi.com isimli internet adresinde, bu eğitim programı hakkında sizleri son derece kapsamlı bilgiler bekliyor olacaktır.

Çeşit çeşit sesli sunum videoları, bireysel çalışma materyalleri, soru bankaları bu eğitimdeki malzemeler arasındadır. Sınav yeri, İstanbul Kadıköy içerisinde bulunur.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Muhasebe eğitimi ve İnsan kaynakları eğitimi | Onlinekariyerokulu.com
» Finans eğitimi ve Dış ticaret eğitimi | Platformakademi.com
» e-Devlet ve Üniversite Onaylı Online Sertifika Programları
» En iyi peruk modelleri ve saç kaynakları - Mikrokaynakmerkezi.com
» Yenilenemez enerji kaynakları hangileridir?